KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14897108
nr 1489 7108
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 4/10, daterad 51. Bildmått: 7x10 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:14:20
10/9 15:26:19
300 kr
12/9 20:02:21
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist