GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vinkanna 7843283

nr 784 3283

Vinkanna

Höganäs, sent 1800-tal, monogramsignerad J. N, höjd: 37

Kondition: mindre slitage/nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 19:27:33