MÖBLER / Bord / Etagebord 8584532
nr 858 4532
Etagebord
Sent 1800-tal, längd: 54, djup: 57, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:03:44
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr