KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9177122
nr 917 7122
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär, Runmarö, monogramsignerad 1899, 16x27
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:48:36
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr