KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636120

nr 1563 6120

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerade, kust & sjömotiv, yttermått inklusive ram: 37x47 - 52x42 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:42:00

11/9 14:05:03 1      200 kr
11/9 18:27:40 2      Vinnande bud

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad