KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17409335
nr 1740 9335
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -32, motiv från Turkiet. Akvarell, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 31x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:21:15
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr