KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12804199

nr 1280 4199

Akvarell

Oidentifierad konstnär. St Clemens, Viby, 1920, signerad, 41x29 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:01:54