KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524258

nr 1352 4258

Akvarell

Stanisùaw Albrecht, Polen. Grässtrån. Signerad. Akvarell, 37x28 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:31:02

4/10 12:25:01 1      500 kr
5/10 19:26:03 2      Vinnande bud