KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15936424
nr 1593 6424
Akvarell
Marcial Bravo, Bolivia. Signerad, akvarell, 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:42:40
100 kr
150 kr
200 kr