Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12409472



*

nr 1240 9472


WATERCOLOUR

Gunilla Annwall, still life with flowers, signed. Subject: 74x54,


Gunilla Annwall, blomsterstilleben, Signerad. Motivet: 74x54


Estimate:

600

Sold:

SEK 400

Auction date:

Monday Mars 11 2019
at 20:50:45


  • Bid history
Time Bidder Bid
6/3 16:02:47 1      100 kr
10/3 22:23:48 2      150 kr
10/3 22:24:28 2      250 kr
10/3 22:27:04 1      200 kr
10/3 22:27:04 2      250 kr (Robot)
10/3 22:27:22 1      300 kr
11/3 00:43:29 2      350 kr
11/3 07:56:43 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben gunilla annwall stilleben vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr