KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10353186

nr 1035 3186

Akvarell

Fritz Rosenthal, Kyrkan i Svolver Norge, signerad. 1937, 71x46

Utrop:

1.000 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 maj 2016
kl 19:21:35

30/4 16:30:34 1      100 kr
2/5 19:16:35 2      Vinnande bud