KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114173
nr 1411 4173
Ã…ke Arenhill
(1920-2018), Sverige
Åke Arenhill (f. 1920), Sverige. Signerad, akvarell. Bladets mått: 45x31, yttermått inklusive ram: 65x47 cm
Åke Arenhill, svensk bildkonstnär född 1920, död 2018.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:50:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr