GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 8985023

nr 898 5023

Vaser

1 par, porslin, Japan, höjd: 19 en med nagg

Kondition: lättare bruksslitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 2 juni 2014
kl 20:33:41