GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 4387009
nr 438 7009
VASE
Lenght: ()
kristall, Flygsfors, osign., höjd: 40 repor
100
SEK 350
Monday November 13 2006
at 16:13:05
150 kr
200 kr
300 kr
Halvkristall
VASE
nr 438 7009
VASE
Lenght: ()
Estimate: | 100 |
Sold: | SEK 350 |
Monday November 13 2006 |
Halvkristall