GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 9592515
*
nr 959 2515
Vas
keramik, Tyskland, 1800-tal, höjd: 20 cm
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 maj 2015
kl 19:16:39
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
*
Vas
nr 959 2515
Vas
keramik, Tyskland, 1800-tal, höjd: 20 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 maj 2015 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter



