GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 7014387

nr 701 4387

Urnor

1 par, med hänklar, Frankrike, höjd: 37

Kondition: slitage, skador, lagningar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 juni 2011
kl 18:49:00

5/6 23:37:30 1      Vinnande bud