KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch / akvareller 16446110

nr 1644 6110

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Tusch / akvareller, 10 st, Bland annat byggandet av Klarakvarteren, oramade lösa blad, bladets mått: 15x20 - 28x39 cm. Signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2024
kl 19:39:12

23/9 18:54:40 1      Vinnande bud

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg