GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tureen 10649182
nr 1064 9182
TUREEN
with lid, length: 29 cm, wear, damages, cracks.
med lock, längd: 29 cm
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor
600
SEK 200
Monday October 24 2016
at 20:38:11
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)