MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tray 8949505
*
nr 894 9505
TRAY
1950s, Laminat, length: 42,
50-tal, Laminat, längd: 42
Estimate:
300
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:57:46
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/5 07:25:07
1
100 kr
10/5 23:26:37
2
150 kr
11/5 10:09:00
1
200 kr
11/5 11:35:03
3
300 kr
12/5 11:21:59
1
300 kr
12/5 20:24:54
4
400 kr
12/5 20:26:09
5
400 kr
12/5 20:27:11
5
450 kr
12/5 20:32:09
4
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka laminat
-
6282 Butlerstray
yew wood. Length: 87 cm, width: 64 cm, height: 48 cm,
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:27
*
TRAY
Read more about 50/60-tal
nr 894 9505
TRAY
1950s, Laminat, length: 42,
50-tal, Laminat, längd: 42
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 500 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
10/5 07:25:07 | 1 | 100 kr |
10/5 23:26:37 | 2 | 150 kr |
11/5 10:09:00 | 1 | 200 kr |
11/5 11:35:03 | 3 | 300 kr |
12/5 11:21:59 | 1 | 300 kr |
12/5 20:24:54 | 4 | 400 kr |
12/5 20:26:09 | 5 | 400 kr |
12/5 20:27:11 | 5 | 450 kr |
12/5 20:32:09 | 4 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka laminat
-
6282 Butlerstray
yew wood. Length: 87 cm, width: 64 cm, height: 48 cm,
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:27