KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13978104

nr 1397 8104

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Reimersholme. Signerad, numrerad 201/360. Motivet: 36x61 cm, yttermått inklusive ram: 51,5x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:34:30

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén