KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer / ljusstakar 11536655
nr 1153 6655
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Träskulpturer / ljusstakar, 4 st, Stämpelsignerade, Höjd: 10-27
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:29:15
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman