MISCELLANEOUS / Toys / Toys 15627194
nr 1562 7194
TOYS
2 st hästvagnar/droskor, omkring 1900-tal, ledad med fjädring, metal, wood, leather, två extra hjul. Length: 46- 105 cm, repaired, med skador.
2 st hästvagnar/droskor, omkring 1900-tal, ledad med fjädring, metall, trä, läder, två extra hjul. Längd: 46- 105 cm
Condition: lagad, med skador
Withdrawn
Monday September 11 2023
at 19:53:55