Ã–VRIGT / Leksaker / Leksak 12066187

nr 1206 6187

Leksak

mekanisk, Modell äldre, "Nina", Lehmann, Germany. Längd: 19

Kondition: slitage, skador, svans saknas

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:41:39

18/9 21:32:52 1      500 kr
19/9 14:04:44 2      Vinnande bud