Ã–VRIGT / Leksaker / Leksakshäst 10166367

nr 1016 6367

Leksakshäst

på hjul, tidigt 1900-tal

Kondition: slitage, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2016
kl 19:03:29

31/1 04:10:26 1      Vinnande bud