ÖVRIGT / Diverse / Tobaksburk 11097417
nr 1109 7417
Tobaksburk
Mässing, sent 1700-tal, längd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:54:18
22/5 07:23:32
Mässing