Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 16773152

nr 1677 3152

Textiltavla

Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signerad, daterad 1992 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 februari 2025
kl 19:47:02