GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin med lock 15597283

nr 1559 7283

Terrin med lock

Ko, porslin. "Ital"y, Längd: 57 cm. Höjd: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 19:53:41