MÖBLER / Bord / Fällbord 9513504

nr 951 3504

Fällbord

1800-tal, svartmålat, dia 67, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:20:09