MÖBLER / Bord / Bord 13824290

nr 1382 4290

Bord

Med klaffar. Bredd: 85,2x20cm, cm. Djup: 67cm. Höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:03:35

Superellipsbordet