MÖBLER / Bord / Bordsskiva 9996757

nr 999 6757

Bordsskiva

Superellips, Hein / Mathsson, omlackad, senare ben, längd: 180 cm, djup: 125 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:00:28

7/12 18:38:10 1      Vinnande bud

Superellipsbordet