FURNITURE / Tables / Table 16416328

nr 1641 6328

TABLE

19th century, gilt. Width: 75 cm, width: 30 cm. Height: 83 cm,

1800-tal, förgylld. Bredd: 75 cm, djup: 30 cm. Höjd: 83 cm

1500

SEK 1000

Monday September 9 2024
at 20:45:34

5/9 20:55:20 1      Vinnande bud