MÖBLER / Bord / Bord 7074091

nr 707 4091

Bord

2 st med speldosa, höjd: 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 17:16:26

25/7 15:23:05 1      100 kr
30/7 09:58:00 2      Vinnande bud

Superellipsbordet