MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 14609150
nr 1460 9150
Kökspall
1950-tal. Höjd: 59 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:02:11
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)