GLASS & CERAMICS / Glass / Spirits glass 9693162

nr 969 3162

SPIRITS GLASS

5 pcs, 19th century, olika, wear.

5 st, 1800-tal, olika

Condition: slitage

SEK 600

Monday June 29 2015
at 20:17:21

Majolika