FURNITURE / Tables / Soffbord med fontän 10111371

nr 1011 1371

Soffbord med fontän

1950s, mosaic, length: 98 cm, width: 53 cm, height: 43-76, ej funktionsgaranti, plast med lagning spricka.

1950-tal, mosaik, längd: 98 cm, djup: 53 cm, höjd: 43-76

Condition: ej funktionsgaranti, plast med lagning spricka

1000

SEK 100

Monday January 11 2016
at 18:51:42

10/1 22:33:13 1      Vinnande bud