FURNITURE / Sofas / Sofa 9715330

nr 971 5330

SOFA

Victorian style, length: 170 cm, wear.

nyrokoko, längd: 170 cm

Condition: slitage

800

SEK 2400

Monday July 27 2015
at 20:32:39

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.