MÖBLER / Soffor / Soffa 9401351

nr 940 1351

Soffa

IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210

Kondition: Kraftigt bruksslitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 februari 2015
kl 18:13:27

9/2 18:08:27 1      Vinnande bud