FURNITURE / Sofas / Sofa 8948252
nr 894 8252
SOFA
3-sits, skinn/galon, length: 203, wear.
3-sits, skinn/galon, längd: 203
Condition: slitage
3000
SEK 300
Monday May 12 2014
at 19:32:39
12/5 14:24:32
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
Read more about 50/60-tal