FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Skrivklaffssekretär 6086128
nr 608 6128
Skrivklaffssekretär
birch wood, 19th century, length: 101, width: 52, height: 105, wear, damages.
Björk, 1800-tal, längd: 101, djup: 52, höjd: 105
Condition: slitage, skador
300
SEK 450
Monday November 2 2009
at 19:11:48
350 kr
350 kr
400 kr
Skrivklaffssekretär
Condition: slitage, skador
nr 608 6128
Skrivklaffssekretär
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 450 |
Monday November 2 2009 |