KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Silverprint 13523008
nr 1352 3008
Hans Gedda
(f. 1942), Sverige
"Carl XVI Gustaf”. Signerad, daterad -96. Silverprint, 105x98,5 cm
Kondition: Fixränder
Hans Gedda, svensk fotograf född 1942.
måndag 5 oktober 2020
kl 19:14:42