KONST / Litografier / Serigrafi 9862399
*
nr 986 2399
Serigrafi
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, bladets mått: 76x57
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2015
kl 18:52:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 18:40:50
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi yvonne larsson
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Serigrafi
nr 986 2399
Serigrafi
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, bladets mått: 76x57
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/10 18:40:50 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi yvonne larsson
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



