KONST / Litografier / Serigrafi 10848345
*
nr 1084 8345
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), New York, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2017
kl 20:27:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 08:54:05
1
150 kr
23/1 20:22:08
2
Vinnande bud
23/1 20:22:32
2
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier new york richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
nr 1084 8345
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), New York, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/1 08:54:05 | 1 | 150 kr |
| 23/1 20:22:08 | 2 | Vinnande bud |
| 23/1 20:22:32 | 2 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier new york richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



