ART / Lithographs / Silkscreen 7267277
nr 726 7277
SILKSCREEN
Efter MÃro, Figur, subject size: 35x25, ej signerad.
Efter MÃro, Figur, motivets mått: 35x25
Condition: ej signerad
800
SEK 600
Monday November 21 2011
at 18:34:33
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr