MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 15264336

nr 1526 4336

Sideboard

England. Längd: 145 cm, djup: 46 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:39:59