MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10673418

nr 1067 3418

Sekretär

Ek, Intarsia, längd: 96 cm, djup: 47 cm, höjd: 102 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 november 2016
kl 19:49:46