MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 17099074
nr 1709 9074
Sekretär
med rullklaff, rokokostil, intarsia. Bredd: 74 cm. Djup: 46 cm, höjd: 102 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:25:22
15/6 20:33:40
Sekretär
Kondition: slitage, skador
nr 1709 9074
Sekretär
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 16 juni 2025 |
| 15/6 20:33:40 | 1 | Vinnande bud |