MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7695199

nr 769 5199

Sekretär

intarsia, sent 1800-tal, längd: 80, djup: 47, höjd: 102

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 augusti 2012
kl 19:53:50

6/8 19:20:57 1      Vinnande bud