MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10302045

nr 1030 2045

Sekretär

1920-tal, lack / kineserier, NK, längd: 90 cm, djup: 41 cm, höjd: 118 cm

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 april 2016
kl 18:46:06

11/4 18:39:28 1      Vinnande bud