Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / Rullsekretär 8941080



*

nr 894 1080


Rullsekretär

Markaryd, Bröderna Gustavsson, längd: 89, djup: 45, höjd: 95


Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 maj 2014
kl 18:53:29


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/5 18:14:07 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bröderna gustavsson byrå byråar markaryd rullsekretär
  • 7119 ByrÃ¥
    "Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:21
  • 7001 ByrÃ¥
    1890-tal, valnöt. Bredd: 92 cm. Djup: 55 cm, höjd:..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:03
  • 7218 ByrÃ¥
    omkring 1900, björk, bemålad. Bredd: 40 cm, djup: ..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:03
  • 7201 ByrÃ¥
    Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 80 cm, djup: 36 ..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:59
  • 6764 ByrÃ¥
    sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:16
  • 7217 Chiffonjé
    1890-tal. Valnöt, Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd:..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:53




Ladda ner broschyr