BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Läslampa 13899525

nr 1389 9525

Läslampa

sengustaviansk stil, borrad. Höjd: 57 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:04:54

31/3 23:55:02 1      1.000 kr
5/4 17:59:54 2      Vinnande bud